Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Bandazi i gumi

1 600 ЕУР

Се продава од: Dimce 29 ноем. 22:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Gumi -Uniroyal RainSport 3 255/55 R18 109 Y letni
4 gumi vozeni kratko 2500km
Gumi -Hankook Cept evo 2 suv 255/55 R18 zimski
4 gumi vozeni kratko 3000 km
aluminski bandazi 18 ki za bmw x5 odgovara i na audi vw
gumite se ispravni nema nikakva mana cena za komplet 1600 e.
Dimce
 
070385586
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации