Македонски | Shqip | English |

Fellgi 17"

Се продава од: Amir 07 јун. 13:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!
Аплицирај сега >
Цена:

250 ЕУР

Локација: Струга
Опрема : Гуми и Бандажи
205/50/R17 za GolfMK5,audi,passat.
Moze zamena so skuter 50CC
Mundet ndrrim me skuter 50CC
Нема посетени огласи
Кон почеток