Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gumi polovni Goma te perdorura

18 ЕУР

20 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: UNI-STYLE D&A 04 јун. 17:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
SE PRODAVAT POLOVNI I NOVI GUMI UVEZENI OD SVAJCARIJA OD SITE NAJ P
OZNATI MARKI PATNICKI,KAMION AVTOBUS...SE NAOGJAME VO MAGISTRALA STRUGA OHRID BLIZU(SKODA LACKA)..................
SHITEN GOMA TE REJA DHE TE PERDORURA TE IMPORTUARA PREJ ZVICRE TE GJITHE LLOJET E MARKAVE ME TE NJOHURA PER VETURA KAMON AUTO BUS NDODHEMI NE MAGJISTRALEN STRUGE -OHER AFER (shkoda-lacka)...........
KAMIONSKI
GUNI r 13
GUMI R 14
GUMI R 15
GUMI R 16
GUMI R 15C
GUMI R 17 R18 GUMI JEP
GUMI R 19 R 20
GUMI R 21
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации