Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Winter Continental Tires Entire Set

0 МКД

Се продава од: Xhevair 02 дек. 20:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Guma dimri 215-60-R17 Continental (4 Guma)
Zimski gumi 215-60-R17 Continental ( 4 Gumi)
Winter tires 215-60-R17 Continental (4 Tires)

+389 071 459 097
Xhevair
071459097
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации