Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

CACHLAND zimska M/S extra ceni

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: DIZO Вчера 10:41 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
DIZO

DIZO

38 Огласи во продавницата

Kalnici  za  Tafe  - 533 - 539   PAR (2br.L+D) 55 ЕУР
Gumi off road 235 70 16 MARIX 6 500 МКД
GUMI letni  MS patnicki tovarni 4х4  1 600 МКД
Off road gumi 0 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струмица
078-333-158 viber

- isporaka za 1 raboten den
- tubeles ventili gratis

155-70-13 = 1.500
175-65-14 = 1.500
195-65-15 = 2.000
205-55-16 = 2.200
225-45-17 = 2.500
225-50-17 = 2.750
225-40-18 = 3.000
245-40-18 = 3.500 ...
DOT 2020
DIZO
Продажба на тракторски делови и секаков вид гуми (нови и половни)
Посетете ја нашата продавница
Kliment Ohridski br : 28 Прикажи на мапата
071222776
Leaflet
DIZO

DIZO

38 Огласи во продавницата
Dukan od 37m2 vo Strumica 0 МКД
Gumi 195 65 15 NEXEN promocija 2 300 МКД
Gumi comforser  doublestar nexen gumi 1 500 МКД
Gumi MOTORSKI novi i polovni sport kros 30 ЕУР
Кон почеток