Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gumi 4x4 A/T 15 16 17 extra ceni

4 500 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: DIZO 18 ноем. 10:49 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
DIZO

DIZO

43 Огласи во продавницата

4x4 4 Sezonski OFF ROAD GUMI 4 750 MKD
Gumi NEXEN made in Korea extra ceni 50 EUR
Gumi  COMFORSER  patnicki tovarni extra ceni 1 500 MKD
Gumi 205 55 16 NEXEN promocija 2 500 MKD
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струмица
078-333-158 viber

215-75-15

235–75-15

245-70-16

265-70-16
DIZO
Продажба на тракторски делови и секаков вид гуми (нови и половни)
Посетете ја нашата продавница
Kliment Ohridski br : 28 Прикажи на мапата
071222776
Leaflet
DIZO

DIZO

43 Огласи во продавницата
Gumi  225 45 17 DOUBLESTAR  m s 2 600 MKD
Gumi  175-65-14 m+s 1 500 MKD
Gumi 235 75 15 4x4 NEXEN ekstra cena 6 000 MKD
Gumi 4x4 MARIX NEXEN off road 4x4 NOVI 6 500 MKD
Кон почеток