Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gumi COMFORSER zimski 2017 patnicki tovarni

1 600 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: DIZO 17 септ. 03:38 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
DIZO

DIZO

34 Огласи во продавницата

GUMI  225 45 17 NEXEN 205 55 16 3 750 МКД
Gumi 235 75 15 4x4 off road NEXEN 99 ЕУР
Gumi SHINKO made in Korea konecno i vo MK 80 ЕУР
Gumi 225 45 17 NEXEN letni promocija 3 500 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струмица
078 333 158 viber
COMFORSER se proizveduva za kanadski pazar
mn meka guma so extra zimski performansi

- isporaka po kargo za 24h do sekoj grad
EXTRA CENI dot 2017
- 165 70 13 1600
- 175 65 14 1600
- 185 65 14 1850
- 195 65 15 2100

- 205 55 16 2200
- 225 45 17 2500
- 225 50 17 3000
- 225 40 18 2750 den. i dr dimenzii

TOVARNI ZA KOMBE (c)
185 75 14c 2500
195 70 15c 2500
225 70 15c 3250
195 75 16c 3000
235 65 16c 3500 .. i dr dimenzii
DIZO
Продажба на тракторски делови и секаков вид гуми (нови и половни)
Посетете ја нашата продавница
Kliment Ohridski br : 28 Прикажи на мапата
071 / 222 - 776
Leaflet
DIZO

DIZO

34 Огласи во продавницата
GUMI  225 45 17 NEXEN 205 55 16 3 750 МКД
GUMI letni  MS patnicki tovarni 4х4  1 600 МКД
Gumi 175 65 14 NEXEN promocija 2 000 МКД
Gumi off road 235 70 16 MARIX 6 500 МКД
Кон почеток