Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Gumi Michelin Tubeless Radial X

8 000 МКД

Се продава од: Kostadin 30 ноем. 09:27 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струмица
Se prodavaat 4br. zimski gumi Michelin Tubeless Radial X vozeni samo edna sezona (pomalku od 1000km)
Dimenzii: 195/65 R15
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации