Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kama made in Russia

2 950 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: DIZO Вчера 10:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
DIZO

DIZO

38 Огласи во продавницата

Kalnici za Tafe - 533 - 539  PAR (2br.L+D) 55 ЕУР
Gumi 225 45 17 DOUBLESTAR m s 2 600 МКД
GUMI letni MS patnicki tovarni 4х4 1 600 МКД
Gumi zimski m s 205 55 16 extra ceni 2 000 МКД
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Струмица
078-333-158 viber

KAMA made in Rusia [ 175-80-16 ]
cena : 2.950 мкд. dot.2020
komplet so vnatresna
DIZO
Продажба на тракторски делови и секаков вид гуми (нови и половни)
Посетете ја нашата продавница
Kliment Ohridski br : 28 Прикажи на мапата
071222776
Leaflet
DIZO

DIZO

38 Огласи во продавницата
Gumi 265 75 16 off road NEXEN 130 ЕУР
Skii DYNASTAR made in France i 1 par cizmi 150 ЕУР
Gumi 225 45 17 DOUBLESTAR m s 2 600 МКД
GUMI ZA MOTOCROSS 0 МКД
Кон почеток