Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Aluminiumski bandazi 16ki 5x112

220 ЕУР

Се продава од: Ivan 20 дек. 20:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Свети Николе
Алуминиумски бандажи R16 5x112
Возени една сезона
Донесени од Германија

Контакт телефон:
078 868 825 - Иван
071 269 610 - Орце
Leaflet
Кон почеток