Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

185 65 r15 2 zimski gumi hankook 2016god

4 000 МКД

Се продава од: Tose 03 јун. 18:55 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam 2 zimski gumi hankook 185 65 15 vozeni edna sezona ili 2000km 4000 denari cenata e fiksna za ponisko ne me barajte

078 92 92 62
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации