Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Aluminiumski bandazi moze zamena

0 МКД

Се продава од: 06 апр. 14:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Prodavam Aluminiumski bandashi a moze i zamena za Aluminski bandashi za Honda 114.3

- 14ki 4x108 za Audi ...........

- 15ki so 5 shrafa za Nisan.....

- 14ki so 4 shrafa za Lancija, Fiat.......

- 16ki so 5 shrafa za Reno i dr............
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации