Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

15ki za FORD TRANSIT

0 МКД

Се продава од: Semir 14 дек. 17:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Prodavam komplet bandazi so dobri gumi 15ki C tovarni za Ford transit. 4 zimski i 5 letni gumi so bandazi centa povolna. Odgovaraat za site Fordovi od 2000g do 2015g
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации