Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bandasi 13 od Tojota yaris

2 500 МКД

Се продава од: Bube 19 мај 15:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Bandasi 13 4*100. 54.1
Bandasite moze da se dvojat dva so dva so gumi ili bes gumi.Cenata Ima prostor za dogovor.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации