Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bandazi 17ki i radio Golf 5

0 ЕУР

Се продава од: Кирил 18 апр. 18:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Се продаваат четири алуминиумски бандажи во одлична состојба. Со нив одат и капачиња со знакот на VW. Бројка 17-ки, 5 х 112, одговараат на Golf IV, V, VI, VII, Audi A3, A4, A5, A6, VW Passat, VW Tiguan итн. Се продава и оригинал радио за Golf V исто така во одлична состојба.
Кирил
078438031
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации