Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Bandazi so skoro novi gumi 22

2 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Zoran 05 дек. 11:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
285 -35 -22 5x120 za BMW x5-6. Ili za landrover bandasi so gumi. Vozeni 3000 km se prodavaat za2000e.bandasite se marka borbet
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации