Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

BMW 5X120 NOVI DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI

90 ЕУР

100 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Mareli 31 јан. 12:20 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Mareli

Mareli

29 Огласи во продавницата

ГОЛЕМ ИЗБОР НА НОВИ МОДЕЛИ БАНДАЖИ 0 ЕУР
NOVI 17'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG 450 ЕУР
MERCEDES-BENZ 5X112 DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 180 ЕУР
VW 5X112/5X100 NOVI DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 180 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Велес
Se prodavaat 2 novi aluminiumski distanceri BMW 5X120 20mm 72.56mm centar kompletni so dolgi strafovi M12x1.5 proizvedeni vo Italija.
Mareli
Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила по најдобри цени во Македонија. Бандажите се комплетни со атест на серијата, сите жигови и сертификати tuv,iso,jwl,via. Прашања и информации 📞 076 359 101 📍 11 Октомври 22, Велес
Посетете ја нашата продавница
11 Октомври бр.20 Прикажи на мапата
076359101
https://www.facebook.com/Mareli-105841941161695/
Leaflet
Mareli

Mareli

29 Огласи во продавницата
MERCEDES-BENZ 5X112 DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 90 ЕУР
MERCEDES-BENZ 5X112 DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 180 ЕУР
NOVI 18'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG 550 ЕУР
AUDI 5X112 NOVI DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 180 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации