Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

ГОЛЕМ ИЗБОР НА НОВИ МОДЕЛИ БАНДАЖИ

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Mareli 05 мар. 13:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Mareli

Mareli

29 Огласи во продавницата

MERCEDES-BENZ 5X112 DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 90 EUR
NOVI 16'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG 350 EUR
AUDI 5X112 NOVI DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 90 EUR
NOVI 18'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG 550 EUR
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Велес
Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме беспрекорен квалитет по најдостапни цени во Македонија!
Бандажите се комплетни со сите жигови и сертификати за безбедност и квалитет PIMOT,ISO,JWL,VIA.
Прашања и информации
📞 076 359 101
📍 11 Октомври 22, Велес
Mareli
Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила по најдобри цени во Македонија. Бандажите се комплетни со атест на серијата, сите жигови и сертификати tuv,iso,jwl,via. Прашања и информации 📞 076 359 101 📍 11 Октомври 22, Велес
Посетете ја нашата продавница
11 Октомври бр.20 Прикажи на мапата
076359101
https://www.facebook.com/Mareli-105841941161695/
Leaflet
Mareli

Mareli

29 Огласи во продавницата
NOVI 18'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG 550 EUR
MERCEDES-BENZ 5X112 DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 180 EUR
BMW 5X120 NOVI DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 90 EUR
NOVI VW 5X112 15 16 17 18 0 EUR
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации