Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GOLEM IZBOR NA NOVI MODELI BANDAZI

Оглас од претпријатие Се продава од: Mareli Вчера 12:56 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Mareli

Mareli

28 Огласи во продавницата

NOVI 17'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG 450 ЕУР
VW 5X112/5X100 NOVI DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 90 ЕУР
NOVI 18'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG 550 ЕУР
NOVI BMW 5X120 16'' 17'' 18'' 19'' -
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Велес
Голем избор на нови модели бандажи за сите возила по најдобри цени во Македонија.
Бандажите се комплетни со атест на серијата, сите жигови и сертификати за безбедност и квалитет tuv,iso,jwl,via.
Прашања и информации
📞 076 359 101
Mareli
Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила по најдобри цени во Македонија. Бандажите се комплетни со атест на серијата, сите жигови и сертификати tuv,iso,jwl,via. Прашања и информации 📞 076 359 101 📍 11 Октомври 22, Велес
Посетете ја нашата продавница
11 Октомври бр.20 Прикажи на мапата
076359101
https://www.facebook.com/Mareli-105841941161695/
Leaflet
Mareli

Mareli

28 Огласи во продавницата
GOLEM IZBOR NA NOVI MODELI BANDAZI -
BMW 5X120 NOVI DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 90 ЕУР
NOVI 18'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG 550 ЕУР
NOVI 16'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG 350 ЕУР
Кон почеток