Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

GOLEM IZBOR NA NOVI MODELI BANDAZI

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Mareli 01 фев. 13:18 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Mareli

Mareli

29 Огласи во продавницата

NOVI 18'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG 550 ЕУР
NOVI 18'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG 550 ЕУР
NOVI 16'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG 350 ЕУР
MERCEDES-BENZ 5X112 DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 90 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Велес
Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме беспрекорен квалитет по најдостапни цени во Македонија!
Бандажите се комплетни со сите жигови и сертификати за безбедност и квалитет PIMOT,ISO,JWL,VIA.
Прашања и информации
📞 076 359 101
📍 11 Октомври 22, Велес
Mareli
Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила по најдобри цени во Македонија. Бандажите се комплетни со атест на серијата, сите жигови и сертификати tuv,iso,jwl,via. Прашања и информации 📞 076 359 101 📍 11 Октомври 22, Велес
Посетете ја нашата продавница
11 Октомври бр.20 Прикажи на мапата
076359101
https://www.facebook.com/Mareli-105841941161695/
Leaflet
Mareli

Mareli

29 Огласи во продавницата
VW 5X112/5X100 NOVI DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 180 ЕУР
VW 5X112/5X100 NOVI DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 90 ЕУР
AUDI 5X112 NOVI DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 90 ЕУР
ГОЛЕМ ИЗБОР НА НОВИ МОДЕЛИ БАНДАЖИ 0 ЕУР
Кон почеток