Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Гуми -BFGoodrich - 205/60 R16

2 000 МКД

Се продава од: Zoran Trifunov 10 апр. 11:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Се продаваат две гуми BFGoodrich - 205/60 R16, Во одлична состојба.
Произведени 1419.
Цена 2 x 1000 ден.
Zoran Trifunov
071307646
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации