Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gumi i Bandasi 15ki 4x100 5x112 5x108 i 17ki

0 МКД

Се продава од: antonij 11 окт. 19:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Enzo bandasi 15ki 4x100 razmer na straf -150 evra
Original za rover bandasi 15ki razmer na straf 5x108 -80evra
Celicni bandasi 15ki 5x112 razmer na straf -90evra
Michelin alpin zimski gumi 185 60 R15 -60evra
4 letni gumi 205 55 R15 -40evra
4 dunlop letni gumi 235 55 R17 -50evra
antonij
076420994
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации