Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Кomplet Novi bandazi so zimski gumi za OPEL

500 ЕУР

Се продава од: oglas 01 јан. 21:54 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Prodavam kompet zimski gumi so bandazi gumite se starmaxx 205/55R16 so aluminiumski HTL bandazi gumite i bandazite se skoro novi vozeni se pomalku od 500km.informacii na 070-663-436 posle 17 casot.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации