Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVI 16'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG

350 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Mareli 20 дек. 18:29 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Mareli

Mareli

29 Огласи во продавницата

VW 5X112/5X100 NOVI DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 180 ЕУР
NOVI MERCEDES-BENZ 5X112 16'' 17'' 18'' 0 ЕУР
AUDI 5X112 NOVI DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 180 ЕУР
NOVI 18'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG 550 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Велес
Se prodavaat novi AMG 16'' 8.0J ET35 silver/machined face, bandazite se kompletni so site zhigovi i sertifikati tuv,iso,jwl,via. Odgovaraat na MERCEDES-BENZ.
📞 076 359 101
Mareli
Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила по најдобри цени во Македонија. Бандажите се комплетни со атест на серијата, сите жигови и сертификати tuv,iso,jwl,via. Прашања и информации 📞 076 359 101 📍 11 Октомври 22, Велес
Посетете ја нашата продавница
11 Октомври бр.20 Прикажи на мапата
076359101
https://www.facebook.com/Mareli-105841941161695/
Leaflet
Mareli

Mareli

29 Огласи во продавницата
MERCEDES-BENZ 5X112 DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 90 ЕУР
NOVI 16'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG 350 ЕУР
MERCEDES-BENZ 5X112 DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 180 ЕУР
GOLEM IZBOR NA NOVI MODELI BANDAZI 0 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации