Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVI 17'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG

450 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Mareli 20 дек. 18:33 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Mareli

Mareli

29 Огласи во продавницата

  GOLEM IZBOR NA NOVI MODELI BANDAZI 0 ЕУР
NOVI 17'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG 450 ЕУР
NOVI BMW 5X120 16'' 17'' 18'' 19'' 0 ЕУР
NOVI MERCEDES-BENZ 5X112 16'' 17'' 18'' 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Велес
Se prodavaat novi AMG 17'' 8.0J ET35 gloss black/machined face, bandazite se kompletni so site zhigovi i sertifikati tuv,iso,jwl,via. Odgovaraat na MERCEDES-BENZ.
📞 076 359 101
Mareli
Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила по најдобри цени во Македонија. Бандажите се комплетни со атест на серијата, сите жигови и сертификати tuv,iso,jwl,via. Прашања и информации 📞 076 359 101 📍 11 Октомври 22, Велес
Посетете ја нашата продавница
11 Октомври бр.20 Прикажи на мапата
076359101
https://www.facebook.com/Mareli-105841941161695/
Leaflet
Mareli

Mareli

29 Огласи во продавницата
NOVI 16'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG 350 ЕУР
GOLEM IZBOR NA NOVI MODELI BANDAZI 0 ЕУР
GOLEM IZBOR NA NOVI MODELI BANDAZI 0 ЕУР
AUDI 5X112 NOVI DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 180 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации