Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NOVI BMW 5X120 16'' 17'' 18'' 19''

0 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Mareli 17 јан. 15:40 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Mareli

Mareli

29 Огласи во продавницата

GOLEM IZBOR NA NOVI MODELI BANDAZI 0 МКД
VW 5X112/5X100 NOVI DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 90 ЕУР
MERCEDES-BENZ 5X112 DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 90 ЕУР
GOLEM IZBOR NA NOVI MODELI BANDAZI 0 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Велес
Бандажите се комплетни со атест на серијата, сите жигови и сертификати за безбедност и квалитет tuv,iso,jwl,via.
Прашања и информации
📞 076 359 101
Mareli
Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила по најдобри цени во Македонија. Бандажите се комплетни со атест на серијата, сите жигови и сертификати tuv,iso,jwl,via. Прашања и информации 📞 076 359 101 📍 11 Октомври 22, Велес
Посетете ја нашата продавница
11 Октомври бр.20 Прикажи на мапата
076359101
https://www.facebook.com/Mareli-105841941161695/
Leaflet
Mareli

Mareli

29 Огласи во продавницата
MERCEDES-BENZ 5X112 DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 180 ЕУР
  GOLEM IZBOR NA NOVI MODELI BANDAZI 0 ЕУР
NOVI 17'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG 450 ЕУР
GOLEM IZBOR NA NOVI MODELI BANDAZI 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации