Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Pirelli Scorpion Winter 4x4 zimski novi gumi

67 000 МКД

Се продава од: Aleksandar Денес 09:07 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
Pirelli Scorpion Winter 4x4, skoro novi 4 zimski gumi 4000 km vozeni, za dzip bmw x5,x6
predni 275/40 R20
zadni 315/35 R20
Aleksandar
072-273-177
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации