Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

VW 5X112/5X100 NOVI DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI

90 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Mareli 14 јан. 15:17 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Se prodavaat 2 novi aluminiumski distanceri VW AUDI SEAT SKODA 5X112/5X100 12mm 57.1mm centar kompletni so strafovi M14x1.5 proizvedeni vo Italija.
Mareli
Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила по најдобри цени во Македонија Бандажите се комплетни со атест на серијата, сите жигови и сертификати tuv,iso,jwl,via. Прашања и информации 📞 076 359 101
Visit our store page
11 Октомври бр.20 Show on the map
076359101
Leaflet
Mareli

Mareli

27 Огласи во продавницата
BMW 5X120 NOVI DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 100 ЕУР
MERCEDES BENZ 5X112 DISTANCERI KOMPLET SO STRAFOVI 100 ЕУР
NOVI BMW 5X120 16'' 17'' 18'' 19'' -
NOVI 16'' 5X112 MERCEDES-BENZ AMG 350 ЕУР
Кон почеток