Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zimski Gumi

0 МКД

Се продава од: Tome 08 ноем. 20:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Велес
-продавам 4 зимски гуми Pirelli 195/60 R15
-продавам 4 зимски гуми Sportiva со бандажи 175/70 R 13 ЗА HONDA CIVIC.

zacuvani vozeni edna sezona, cena po dogovor
071-715-788
prakam po kargo
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации