Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gumi i bandasi

450 ЕУР

Се продава од: Dragan 10 јан. 21:46 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Виница
Gumite se vozeni samo 5000 kilometri a bandazite se kako novi zaradi prodazba na ednata kola ne se mi potrebni
Leaflet
Кон почеток