Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prikolka so cerada za kola

0 ЕУР

Се продава од: Vanco 01 септ. 11:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Опрема
Приколки
Се продава фабрична приколка со церада за кола.
Товарен простор 308х135х180см.
Leaflet
Кон почеток