Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Prikolka za kola

700 ЕУР

Се продава од: Александар 01 септ. 20:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Опрема
Приколки
прва регистрација 03.07.2009.
Носивост 1100 kg.
Должина до куката 3855 mm.
Ширина 1750 mm.
Ширина на кутијата надворешен дел 1340 mm.
Должина на кутијата надворешен дел 2560 mm.
Кочници + рачна кочница.
Гумите се сменети во 2020 година.
Резервна гума.
Церадата е сменета во 2020 година.
Куката се заклучува.
Приколката може да се вози до 100 km/h.
Приколката е регистрирана до јули 2022 год. на германски таблици и треба да се регистрира во Македонија.
Александар
077 829 170
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации