Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

TRIGANO NAJGOLEM IZBOR NA PRIKOLKI VO MAKEDONIJA

Оглас од претпријатие Се продава од: ДИКОС 03 дек. 12:51 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

ДИКОС

18 Огласи во продавницата

TRIGANO model 2C250 za prevoz na ziva stoka PROMO 1 050 ЕУР
TRIGANO PRIKOLKA  2C300 300x150x50cm 2500 kg 2 100 ЕУР
TRIGANO prikolkI P150 dimenzii 150x100x39 cm PROMO 459 ЕУР
TRIGANO prikolka dimenzii 205x132x39  PROMOCIJA 560 ЕУР
From
Store
Локација
Кочани
Опрема
Приколки
#LIDER-Франција (групација #TRIGANO) е најголемиот производител на #приколки во Европа со преку 120 000 призведени приколки годишно.
За една година на Македонскиот пазар ТРИГАНО приколките успеаја да го заземат приматот за најпродавани приколки и тоа благодарејќи на врвниот квалитет и ниски цени.
Од сега на две продажни места во Македонија во Кочани и Тетово

- Kocani DIKOS 070 725-157
- Tetovo AVTO KONEKT 070 263-614

Имаме приколки за секаква намена и потреба:
- приколки за превоз на #жива #стока,
- приколки за #пчелари,
- приколки за превоз на #моторцикли и #ATV,
- приколики за превоз на #земјоделски производи
- приколки за превоз на скутери на вода;
- приклки за превоз на чамци;
- приколки за превоз на возила и машини....

#TRIGANO #приколките се разликуваат од другите по тоа што се:
- Најшироки приколики во својата категорија
( благодарение на врвната шасија)
- Секоја приколка поседува ЦОЦ сертификат за квалитет;
- Единствени приколки со лесна челична топлопоцинкована
конструкција (корозија 0);
- Единствени приколки кои се кипаат;
- Единствени приколки со шасија;
- Единствени приколики со кои може да се вози до 140км/час (хомалогирани);

Чувствуваjте се на патот СИГУРНИ и ЕДИНСТВЕНИ

Фирмата ДИКОС е генерален застапник на приколките #TRIGANO за Македонија.
со преку 70 приколки на лагер за секакви намени
#Приколките се по #ЕКСТРА #ЦЕНИ!!!

www.dikos.mk
www.trigano-prikolice.com
www.lider.fr
контак тел. 070 725-157
ДИКОС

Кочани
070 725-157
[email protected]
ДИКОС
070 725-157

ДИКОС

18 Огласи во продавницата

TRIGANO prikolka   233x132x39cm  PROMOCIJA 620 ЕУР
TRIGANO prikolki za pceli pcelari 620 ЕУР
TRIGANO prikolka dimenzii 205x132x39  PROMOCIJA 560 ЕУР
TRIGANO PRIKOLKA SLEP 2700  450X203 cm  PROMO 2 799 ЕУР
Кон почеток