Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prikolka za kola

15 000 МКД

Се продава од: Стојанчо Стефановски 28 ноем. 12:47 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Опрема
Приколки
Приколка, рачна изработка, 150x100x36цм, изработена од челични профили и челичен лим, со кука, со приклучок за жмигавци
Стојанчо Стефановски
077 572 098
Leaflet
Кон почеток