Оглас од претпријатие Објавени: јул. 02 2021 10:34

AKCIJA TPV PRIKOLKA Made in Germany

ЕУР

Објавени: јул. 02 10:34
Прегледи: 705
AKCIJA!!!!!!

Prikolkata e so ALUMINIZIRANI STRANICI
- SO 3 PROFILI POD NEA

VIDEO OD PRIKOLKATA MOZE DA GO POGLEDNETE POD TEKSTOT

TPV Germanija i e broj 1 Na kvalitet i proizvodsvo vo evropa i posiroko
WEB Stranici
Germanija
http://www.tpv-anhaenger.de/
Makedonija
https://www.facebook.com/agroservis2000

-----SO AKCIJATA ODI GRATIS POMOSNO TRKALO I ZASTITNA BRAVA ZA OD KRADENJE


Karkteristiki za prikolkata : - Nova prikolka, Aluminizirana;-
- Plus profil vo sredinata na prikolka
- So vodootporna panelka
- Zadnata stranica moze da se otstrani po potreba
- Kluc za zastita od krazba
- Knott osovina
- Knott Sepa i racki
- Sigurnosna sajla
- 7 pinski priklucok za struja
Nosivost Na Prikolkata 750 kg

----EU 1 S 1800 x 1130 x 350(mm) - 750 kg =495 Evra sopstvena tezina na prikolka 110kg
----EU 2 S 2020 x 1080 x 350(mm)- 750 kg =569evra namalena na 495evra sopstvena tezina na prikolka 125kg

----EU 3 S 2450 x 1250 x 350(mm)-750 kg = 740evra sopstvena tezina na prikolka 165kg

Generalen uvoznik i zastapnik Agroservis 2000 Negotino
Posetete ne na fan stranata https://www.facebook.com/agroservis2000/

-Postoime 20 Godini od koi 8 Godini zastapuvame Germanskiot Brend TPV Trailers koj uspesno se probi so dokazan kvalitet na nasiot pazar
Na lager sekoj pat imame nad 50 prikolki i sekakvi modeli i so dosega prodadeni nad 500 prikolki niz cela makedonija Makedonija

*Raspolagame so rezervni delovi za sekoj model .
*Cenite se vo evra so vklucen ddv .
Приколката има Хомологација и Сите потребни документи за do РЕГИСТРАЦИЈА
📞 + 389 75-416-451 📞 + 389 75-416-455
📞 + 389 43-371-015
АГРО-СЕРВИС 2000 e една од водечките компании во Р.Македонија Година се занимава со продажба на земјоделска механизација,програма за вино(Муљачи за грозје),TPV Авто приколки,Компресори за воздух,Генератори за струја и мн други машини
Застапници сне на 6 светски брендови увезуваме роба од 5 држави
Располагаме со изложбен и магацински простор 1850м3

Основана во 1999 година продолжува со успех да ја прошири својата активност во полето на агрокултурата, увозот, продажбата и сервисирањето на земјоделските машини и други машински алати.
📞 + 389 75-416-451 📞 + 389 75-416-455
📞 + 389 43-371-015
ПОВЕЛЕТЕ И ПОСЕТЕТЕ НЕ!
Опис на линк

Agro Servis

NAJ EFTINA
Priklucna mehanizacija i rezervni delovi Agromehanika kranj
Firmata e specijalizirana za prodazba na zemjodelski prskalki Atomizeri Pumpi i celata rezervn oprema za niv
AGRO SERVIS E OVLASTEN DISTRIBUTER I SERVISER NA SLOVENECKATA KOMPANIJA AGROMEHANIKA KRANJ
Raspolaga so rezervni delovi i servis i celata oprema za prsakanje i od drugi Proizvoditeli
Na raspolaganje imame Atomizeri od: 330l,340,400,600,1000l I mnogu drugi priklucni mehanizacii 

Od 2011 Godina  firmata raspolaga so uvoz za prikolki za avtomobili od site modeli od 750 kg do 2700kg so site dimenzii 
Uslugata ja vrsime do vasata barana destinacija.
Посети ја страната на нашата продавница

industriska 13

043-371-015 075-416-455

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

NAJ EFTINA
Priklucna mehanizacija i rezervni delovi Agromehanika kranj
Firmata e specijalizirana za prodazba na zemjodelski prskalki Atomizeri Pumpi i celata rezervn oprema za niv
AGRO SERVIS E OVLASTEN DISTRIBUTER I SERVISER NA SLOVENECKATA KOMPANIJA AGROMEHANIKA KRANJ
Raspolaga so rezervni delovi i servis i celata oprema za prsakanje i od drugi Proizvoditeli
Na raspolaganje imame Atomizeri od: 330l,340,400,600,1000l I mnogu drugi priklucni mehanizacii 

Od 2011 Godina  firmata raspolaga so uvoz za prikolki za avtomobili od site modeli od 750 kg do 2700kg so site dimenzii 
Uslugata ja vrsime do vasata barana destinacija.
industriska 13 043-371-015 075-416-455

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации