Оглас од претпријатие Објавени: јун. 19 2019 09:07

TPV Prikolka SLEP SLUZBA NOVO

ЕУР

Објавени: јун. 19 09:07
Прегледи: 347
📞 + 389 75-416-451 📞 + 389 75-416-455
📞 + 389 43-371-015

TPV prikolka Model TBH26-A dim. na tovaren prostor 4.050mm x 2.040mm x 95mm.

Aluminiumski Rapmi
Cekrak
Platforma

VODECKI FIRMI
TPV Slovenija I TPV Germanija e br1 Na kvalitet i proizvodsvo vo evropa i posiroko
WEB Stranici
Slovenija
http://www.tpv-prikolice.si/si/podjetje/
Germanija
http://www.tpv-anhaenger.de/
Makedonija
https://www.facebook.com/agroservis2000

Generalen uvoznik Agroservis 2000 Negotino

NA LAGER PREKU 100 PRIKOLKI OD SEKAKOV VID
(tovarni za lezen i tezok tovar, za 4 cikl ATV, za motorcikli prikolki, za minibagercinja,camec,prikolka za pceli,gradecni masini,za avto skola, za transportni i spedicioni firmi i dr.)

Sopstvena Tezina 500kg

SO PRIKOLKATA DOBIVATE ZASTITEN KLUC ZA OD KRAZBA

Nosivost Na Prikolkata 2700-3500 kg

*Raspolagame so rezervni delovi za sekoj model .
*Cenite se vo evra so vklucen ddv . -
Приколката има Хомологација и Сите потребни документи за do РЕГИСТРАЦИЈА

АГРО-СЕРВИС 2000 e една од водечките компании во Р.Македонија Година се занимава со продажба на земјоделска механизација,програма за вино(Муљачи за грозје),TPV Авто приколки,Компресори за воздух,Генератори за струја и мн други машини
Застапници сне на 6 светски брендови увезуваме роба од 5 држави
Располагаме со изложбен и магацински простор 1850м3

Основана во 1999 година продолжува со успех да ја прошири својата активност во полето на агрокултурата, увозот, продажбата и сервисирањето на земјоделските машини и други машински алати.

ПОВЕЛЕТЕ И ПОСЕТЕТЕ НЕ!
Опис на линк

Agro Servis

NAJ EFTINA
Priklucna mehanizacija i rezervni delovi Agromehanika kranj
Firmata e specijalizirana za prodazba na zemjodelski prskalki Atomizeri Pumpi i celata rezervn oprema za niv
AGRO SERVIS E OVLASTEN DISTRIBUTER I SERVISER NA SLOVENECKATA KOMPANIJA AGROMEHANIKA KRANJ
Raspolaga so rezervni delovi i servis i celata oprema za prsakanje i od drugi Proizvoditeli
Na raspolaganje imame Atomizeri od: 330l,340,400,600,1000l I mnogu drugi priklucni mehanizacii 

Od 2011 Godina  firmata raspolaga so uvoz za prikolki za avtomobili od site modeli od 750 kg do 2700kg so site dimenzii 
Uslugata ja vrsime do vasata barana destinacija.
Посети ја страната на нашата продавница

industriska 13

043-371-015 075-416-455

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Продавач

NAJ EFTINA
Priklucna mehanizacija i rezervni delovi Agromehanika kranj
Firmata e specijalizirana za prodazba na zemjodelski prskalki Atomizeri Pumpi i celata rezervn oprema za niv
AGRO SERVIS E OVLASTEN DISTRIBUTER I SERVISER NA SLOVENECKATA KOMPANIJA AGROMEHANIKA KRANJ
Raspolaga so rezervni delovi i servis i celata oprema za prsakanje i od drugi Proizvoditeli
Na raspolaganje imame Atomizeri od: 330l,340,400,600,1000l I mnogu drugi priklucni mehanizacii 

Od 2011 Godina  firmata raspolaga so uvoz za prikolki za avtomobili od site modeli od 750 kg do 2700kg so site dimenzii 
Uslugata ja vrsime do vasata barana destinacija.
industriska 13 043-371-015 075-416-455

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации