Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Prikolka

700 ЕУР

Се продава од: Goce 09 септ. 15:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
Опрема
Приколки
Prodavam prikolka so dve osovini.
-Dimenzii: Dolzina/270cm Sirina/155cm Visina/150cm.
-Nosivost 800kg.
-Cena 700€
*cenata ne e fiksna.
Кон почеток