Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

PRIKOLKA вo odlicna sostojba

3 999 ЕУР

Се продава од: Todor 29 дек. 18:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Опрема
Приколки
Prodavam prikolka za transport na 2 vozila.
Vo odlicna sostojba,redovno odrzuvana,obnoveno kocenje i signalizacija.
Leaflet
Кон почеток