Македонски | Shqip | English |

BLYSS PRIKOLKA AVTOTRANSPORTER KIPER

Оглас од претпријатие. Се продава од: SKENDEROVSKI 03 мај 13:11 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Купи го ова возило 4.280 МКД / месечно
Аплицирај сега >
Цена:

1 999 ЕУР

Локација: Кисела Вода, Скопjе
Опрема : Приколки
2016 god+
makara+amortizeri+securit novi gumi 195/50/13C
Poradi pogolema nosivost
1800 kg Bruto
1400 kg nosivost

Tel 070 333 083 Toni
Нема посетени огласи
Кон почеток