Објавени: јул. 01 2022 04:08

Prikolka vo dobra sostojba

ЕУР

Објавени: јул. 01 04:08
Прегледи: 172
Алуминиумски под и страни + алуминиумски бандажи
Исправна електроника
Резервно тркало
Ширина на корисен простор 125cm
Должина на корисен простор 165cm
Висина 60cm
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
172
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 150 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

+38975707072

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации