Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Ifor Williams CT177 -12 Proff prikolka

5 900 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Auto & Wheels - Tetovo / TopCars Sales - Makedonia 14 окт. 17:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Auto & Wheels - Tetovo / TopCars Sales - Makedonia
Band 8,5x19 i 9,5x19 ET35 5x112 Mercedes Audi VW 1 500 ЕУР
8,5x19 i 9,5x19 ET35 5x112 Mercedes 990 ЕУР
Gumi  235/35-19 65 ЕУР
Gumi 225/45-17 Spector 60 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Локација
Тетово
Опрема
Приколки
Se prodava prikolka od 3,5 ton mnogu dobra prikolka proffesionalna so sve sto treba! Za poveke info vo 070450348

Shitet kolic per bartjen e makinave ne gjendje shum perfekte poashtu nji mjet proffesional ne kategorin e ktyne! Per me shum info ne tel! 070450348
Auto & Wheels - Tetovo / TopCars Sales - Makedonia
070450348
Leaflet
Auto & Wheels - Tetovo / TopCars Sales - Makedonia
Gumi 225/45-17 Spector 60 ЕУР
R-Line 7,5x17 ET45 5x112 Audi VW 549 ЕУР
Band 8,5x19 i 9,5x19 ET35 5x112 Mercedes Audi VW 1 500 ЕУР
Gumi  235/35-19 65 ЕУР
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации