Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Nov set za Toyota

4 500 МКД

Се продава од: Natasa 08 јан. 11:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Nov neupotreben set /vidi sliki/. Odgovara za Toyota Rav 4 2.0D D4D (1CDFTV)2001-2006
Toyota Avensis 2.0D D4D (1CDFTV)
I odgovara za drugi modeli na Toyota
Isporaka moze so kargo niz Makedonija
Кон почеток