Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Amortizeri za Renault Laguna

200 ЕУР

Се продава од: Oliver 15 авг. 18:42 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Iute

Купи сега, плати подоцна! Аплицирај и дознај го кредитниот лимит со Iute!

Се продаваат два предни амортизери за Renault Laguna со јака дебела спирала од 16мм.

Амортизерите се со нови буфери од по 50 евра. Цената на двата амортизери е 200 евра. Телефон 071 275 501.
Leaflet
Кон почеток