Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Zategac i 4 Bandazi 16 za Opel Frontera

Се продава од: Sabri 29 ноем. 07:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Zategac za Opel Frontera 2.5 TDS.. orginal, malo iskoristeno.. 10.000 Denari
i 4 Bandasi (16) za Opel Frontera!
so polovni gumi 160Euro
Leaflet
Кон почеток