Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Akomulatori нови Акомулатори со 24месеци гаранција

0 МКД

Се продава од: Petar 16 септ. 21:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Prodazba na novi akomulatori so extra kvalitet so garancija !!
- NAJNISKI CENI
45ah 1800ден со стар вратен
55аh 2100ден со стар вратен
75аh 2900ден со стар вратен
100ah 3800ден со стар вратен
135аh 4900ден со стар вратен
180ah 6300ден со стар вратен
225ah 7900ден со стар вратен
Mozna e dostava po kargo express !
076 566 404
076 566 404
Кон почеток