Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Delovi za avtomobil

Се продава од: Раде 10 дек. 23:22 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Кавадарци
Се продаваат два авто плина , едниот е за коли со карбуратор (лада , југо,) и е атестиран , а другиот е за коли со без карбуратор и е без атест и двата плина имаат се што е потребно за монтирање,се продава и мењач изваден од лада петостепен и исто така може да се намести на сите коли кој што имаат карбуратори ,сите овие делови се без проблеми , не оштетувани и се во одлична функција.Исто се продава и Сони 2 нечипувано и прима сите игри кој што се оригинал , а со него одат 8 оригинал игри , 2 рачки оригинал , 8 гб мемориска картичка и потребните кабли за приклучок , донесено е од германија многу е зачувано и не е користено.Цената за двата плина е по 2500 денара а мењачот 5000 денара, но не се фиксни може да се договориме, а за сонито 1800 денара фиксна цена.
Раде
075-874-519
Leaflet
Кон почеток