Објавени: дек. 17 2015 05:50

Rezervni delovi za VW BMW MERCEDES

Објавени: дек. 17 05:50
Прегледи: 95
Висококвалитетни резервни делови по најниски цени од германски производител за VW BMW MERCEDES OPEL FORD PEUGEOT FIAT
- подвозје (рамења, спони, јабучици, стабилизатори, чаури)
- диск плочки
- дискови
- лагери за тркало
- зглобови

сет подвозје за VW PASSAT 96-2005 цена 10500 ден
VW PASSAT сет дискови предни(288мм) задни и диск плочки предни и задни 5400 ден, преден лагер 700 ден, зглоб 1400 ден
VW GOLF 4 сет дискови предни(280мм) задни и диск плочки предни и задни 4800 ден
спона лева 300 ден спона десна 300 ден јабучица лева 350 ден јабучица десна 350 ден спона долга 550ден стабилизатор 250 ден зглоб 1300 ден лагер преден 600 ден лагер заден 1300 ден
Безбедна достава со ЕЛС
Плаќање после проверка на нарачката
Достава до врата
Купи сега
Достава со “Ecologistic”: од МКД
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
95
Купи сега

Достава со “Ecologistic”: од 130 МКД

Безбедна достава со ЕЛС

Плаќање после проверка на нарачката

Достава до врата

075638893

Адреса:

Купи

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации