Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NAJGOLEMA PONUDA NA AVTODELOVI ZA LADA

0 МКД

Се продава од: SLOBODAN 22 фев. 20:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Lada Niva,Samara,2107,2110 AVTODELOVI IMAM SE
NAJGOLEMA PONUDA NA NOVI I POLOVNI AVTO DELOVI ZA SITE VOZILA OD PROGRAMATA NA LADA.
GOLEM ASORTIMAN ORIGINALNI AVTO DELOVI NA LAGER.
N A J D O B R I C E N I!!!!
NOSIME AVTO DELOVI PO NARACKA.
PRAKAME NIZ CELA MAKEDONIJA PO KARGO
INFORMACII NA TELEFON: 070/211-366 SLOBODAN APOSTOLOVSKI KRIVA PALANKA

LADA AVTODELOVI
LADA AVTO DELOVI
REZERVNI DELOVI
SLOBODAN
070211366
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации