Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Motor 110ks i menuvac za VW Passat 4

0 ЕУР

Се продава од: Dzemo 16 фев. 18:03 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Куманово
Se prodava motor tdi za pasat 4 vo super sostoba so 180 iljada km uvezen od svajcarija 110 ks. Isto i menjac 5 brzini za pasat.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации