Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

SCANIA BOSH PUMPA I DIZNI 111 / 112 / 113

0 ЕУР

Се продава од: Zlatko 25 ноем. 17:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Охрид
- ORGINALNI REZERVNI DELOVI, BOSH PUMPA I DIZNI ZA SCANIA ( 111, 112, 113 )

- KOMPLET TELO DIZNA ZA FRIDMA MAER (APARAT ZA SHTELOVANJE NA BOSH PUMPI )

- APARAT ZA SHTELOVANJE NA DIZNI

Dragan
077817969

Zlatko
070450288
Zlatko
 
077817969
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации